İşe Alım ve Değerlendirme Sürecimiz

İşe Alım ve Değerlendirme Sürecimiz

KVK Teknoloji Ürünleri’nde, hedef ve ilkelerimizden yola çıkarak, şirketin kurum kültürüne uygun, sürekli gelişim ilkesine inanan, vizyonu kurumun hedefleriyle örtüşen doğru adayların, doğru pozisyona yerleştirebilmesi için çalışmalar yıl boyunca sürer.

Yeni pozisyonlar için öncelikli olarak bünyemizdeki değerli insan kaynağı değerlendirilir, ihtiyacın şirket içinden karşılanamaması durumunda, dış kaynaklı arayışa geçilir.

Yeni mezun ve deneyimli adaylarımızın uygunluğunun değerlendirilmesinde pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü ya da bir bölümü uygulanır:

• Yetkinlik Bazlı Mülakat
• Kişilik Envanteri
• İngilizce Seviye Tespit Sınavı
• Excell Seviye Tespit Sınavı
• Vaka Uygulamaları ve Çalışmaları - Adaylarımızın yetkinlikleri, kendilerine verilen vaka çalışmaları üzerinde gerçekleştirdikleri grup çalışmasına veya bireysel egzersizlere göre değerlendirilir.

İşe alım sürecimiz, fırsat eşitliği esasına dayanarak, titiz bir şekilde yürütülmektedir. Tüm adaylar için adil ve şeffaf bir seçim süreci olması için, her zaman iş ile ilgili beceri ve deneyimlerine odaklanılmaktadır.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim bölümü ve ilgili yönetici tarafından final adayına karar verilir. Gerekli referans araştırması tamamlandıktan sonra iş teklifi yapılır ve aday çalışmaya başlar. Amacımız, kişilerin bilgi, beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, niteliklerine uygun bir departmana ve pozisyona yerleştirilmelerini sağlamaktır.


KVK Teknoloji Ürünleri ile ilgili ilanlara www.kariyer.net adresinden ulaşabilir, site üzerinden niteliklerinize uygun açık bir pozisyona başvurabilir ya da genel başvuruda bulunabilirsiniz. Genel başvuruda bulunduğunuzda özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacak ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.