Eğitim ve Gelişim Sürecimiz

Eğitim ve Gelişim Sürecimiz

Sunulan eğitim olanakları ile KVK’lıların gelişimini sürekli olarak desteklemenin önemine inanıyor ve bu bağlamda KVK Teknoloji’nin sunduğu olanakları ve öğrenme kaynaklarını her geçen gün zenginleştiriyoruz.
KVK Teknoloji’de eğitim ve gelişim sürecinde sadece var olan pozisyondaki performansın geliştirilmesi değil, aynı zamanda kişinin kariyer yolunda atanması muhtemel pozisyonlara hazırlanması hedeflenmektedir.

• Departmanları detaylı bir şekilde tanımalarına olanak verilir.
• Kuruma uyum sürecini kolaylaştırıcı bazı temel eğitimleri almasına ve
• Kurum politikaları ve ortak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmasına,
• Kurumu yakından tanımasına,


Şirket oryantasyonu kapsamında Genel Müdürlük (Merkez Ofis), KVK Kartal Teknik Servis ve KVK Teknoloji Kayışdağı Deposu ziyaret edilir ve oryantasyon programı ile işe yeni başlamış olan kişilerin;
Ayrıca doğru adayın, doğru yere yerleştirilmesinden sonra şirket adaptasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için aramıza yeni katılan tüm çalışma arkadaşlarımızın işe başladıkları ilk gün şirket kurumsal oryantasyon ve işbaşı oryantasyon eğitimleri başlar.

Eğitimler dışında ise yeniliklere öncülük eden, bilgili, farkında, geleceğe hazır KVK’lılar için, hayata dair, İnsan, Teknoloji ve Ekonomi konu başlıkları altında, farklı seminerler gerçekleştirilmektedir.

KVK Teknoloji Ürünleri’nde eğitim yönetimi her sene gerçekleştirilen "Eğitim İhtiyaç Analizi" kapsamında yürütülür. Yapılan çalışmalar sonucunda, eğitim ihtiyaçları ve gelişim alanları belirlenerek, yıllara yayılan, tüm şirketi kapsayan ve fonksiyonlara göre özelleşen dijital ve sınıf içi eğitimlerin bir arada olduğu gelişim programları oluşturulur. KVK Teknoloji’de Kişisel gelişime, kariyer planlamasına, yöneticilik becerilerini geliştirmeye yönelik, mesleki bilgi ve tecrübeye katkı sağlayabilecek ve motivasyon sağlayan birçok eğitim gerçekleşmektedir.